Janod hračky

#05 Janod hračky pre deti – tipy na máj

Hrávali ste sa v detstve s drevenými hračkami? Doprajte radosť z hry aj vašim deťom. Drevené hračky v sebe skrývajú jedinečné čaro a vďaka odolnosti materiálu sa dedia z generácie na generáciu. Hračky francúzskej značky Janod majú unikátny nadčasový dizajn, ktorý ocenia dospelí i deti .

Vkladačka Tvary a farby pre deti od 2 rokov

Učenie sa tvarov a farieb ešte nikdy nebolo také zábavné! Nádherná veselá drevená vkladača “Učíme sa tvary” je originálnym darčekom pre vaše najmenšie detičky. Ako vyzerá kruh? Akej farby je štvorec? Kam patrí trojuholník? Kto je na obrázku? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok vám odpovie vaše dieťaťko, ktoré sa prostredníctvom tejto hry naučí nové slová, rozvinie jemnú motoriku a myslenie, naučí farby a tvary a ešte vám k tomu vymyslí fantastický príbeh podľa kartičiek na rôzne motívy.
Súčasťou balenia sú drevené kartičky s rôznym motívom a otvormi na farebné tvary.

Drevené vkladacie puzzle Tvary a zvuky I Wood pre deti od 1 roka

Detská drevená vkladačka puzzle Tvary a zvuky Janod je skvelým pomocníkom pre vašich najmenších. Vďaka tvarom, farbám a originálnym zvukom, ktoré každá vkladačka vydáva, sa deti naučia rozlišovať tvary a farby hrou. Jednotlivé kocky majú vlastný tvar, farbu a funkciu: zvonček, kaleidoskop, zvukové efekty, hrkálka a zrkadielko. Táto zmyslová hra stimuluje všetky zmysly vášho dieťaťa. Detské drevené vkladacie puzzle Tvary a zvuky Janod je náučná a motorická hračka na rozoznávanie zvukov, tvarov a farieb, určená pre deti už od 1 roka.

Vkladacie puzzle Čísla I learn pre deti od 3 rokov

Spočítajte počet zvieratiek na puzzle a zoraďte ich v správnom poradí. Každý kúsok z puzzle má číslo, na ktorom musíte spočítať počet zvieratiek. Potom pridajte drevené číslo podľa počtu zvieratiek. Tento hlavolam je ideálny pre výučbu detí, počítanie do 10 a zároveň pre rozvoj ich jemnej motoriky.

Drevené chodítko a vozík s náradím BricoKids pre deti od 1 roka

Vozík s náradím Janod je splneným snom každého malého majstra a navyše ho sprevádza aj počas prvých krokov. Odteraz bude mať všetko náradie na svojom mieste a môže ho podľa potreby kamkoľvek presúvať. Chodítko s náradím Janod je možné zabrzdiť, aby deti mohli chodiť bezpečne okolo. Obsahuje všetko potrebné príslušenstvo a náradie, vďaka ktorému zvládne váš drobec všetky opravy v domácnosti. Okrem bezpečných prvých krôčikov chodítko pomáha rozvíjať jemnú motoriku. Drevené chodítko – vozík BricoKids Janod obsahuje 25 kusov príslušenstva: 3 magnetické nástroje, jeden zverák, sada 4 ozubených kolies, 4 klince, 4 skrutky, 4 matky a 6 dosiek. Odteraz budú všetky nástroje na správnom mieste. Navyše ho môže presúvať z miesta na miesto aj s obľúbenými hračkami.

Kozmetický stolík pre dievčatá od 3 rokov

Kozmetický stolík je ako stvorený pre každú malú princeznú.
Stolík je vyrobený z dreva, ladený do ružovej, bielej a prírodnej drevenej farby. Súčasťou kozmetického stolíka je aj drevená stolička a ďalšie príslušenstvo: ružová kefa na vlasy, dve ružové sponky a jedna gumička do vlasov, parfém, dva rúže na pery, lak na nechty, pilník na nechty a paleta očných tieňov, všetko príslušenstvo ku kozmetickému stolíku je rovnako celodrevené. Na stolíku sú tri vešiačiky, na ktoré si dievčatá vedia zavesiť bižutériu, napríklad retiazky, náramky, gumičky. Pod stolíkom je drevený šuflík, takže dievčatá si všetko vedia pekne i odložiť alebo skryť svoje malé poklady.

Odrážadlo Vespa Mint pre deti od 3 rokov

Hurá za ďalším dobrodružstvom na novom odrážadle! Drevené odrážadlo Vespa Mint Janod je krásna drevená hračka určená pre deti od 3 do 6 rokov. Krásny dizajn tohto balančného bicykla zaujme každého. Odrážadlo je skvelý medzistupeň pred jazdou na bicykli. Výška rúčky bicykla je 51 cm, výška sedadla sa dá pohodlne nastaviť medzi 32-36,5 cm a jeho celková dĺžka je 77 cm. Nafukovacie kolesá zabezpečia pohodlnú jazdu na rôznorodých povrchoch. Drevené odrážadlo pre deti má mätové farebné prevedenie v retro štýle, ktoré je v súčasnosti veľmi atraktívne. V prednej časti nájdete imitáciu svetiel a otáčkometra.

Novinky roku 2020

Ako každý rok, aj v roku 2020 si pre vás značka Janod pripravila mnoho úžasných noviniek, ktoré postupne prichádzajú na náš trh. Ktorými sa môžete potešiť už v máji?

Dvojposchodová postieľka pre 2 bábiky Candy Chic od 3 rokov

Drevená poschodová postieľka pre bábiky s okúzľujúcimi bodkovaným motívom splní sny každého dievčatka. Malé mamičky sa naučia procesu spánku pri hraní sa s bábikami podľa vlastnej fantázie. Roztomilá posteľná bielizeň, ktoré sa skladá z vankúša a perinky poskytuje príjemný spánok pre všetky bábiky. Vysokokvalitná výroba ponúka dlhotrvajúcu a trvanlivú hru. Dvojposchodová postieľka pre bábiky je ideálny doplnok k setu nábytku pre bábiky zo série Candy Chic.

Stolička pre bábiky Candy Chic od 3 rokov

Drevená stolička na jedenie pre bábiky s okúzľujúcimi bodkovaným motívom splní sny každého dievčatka. Malé mamičky sa naučia procesu stravovania pri hraní sa s bábikami podľa vlastnej fantázie. Roztomilý vankúšik/ podsedák poskytuje príjemné posedenie pre všetky bábiky. Vysokokvalitná výroba ponúka dlhotrvajúcu a trvanlivú hru. Drevená stolička pre bábiky je ideálny doplnok k setu nábytku pre bábiky zo série Candy Chic.

Postieľka pre bábiky Candy Chic od 3 rokov

Drevená postieľka pre bábiky s okúzľujúcimi bodkovaným motívom splní sny každého dievčatka. Malé mamičky sa naučia procesu spánku pri hraní sa s bábikou podľa vlastnej fantázie. Roztomilá posteľná bielizeň, ktoré sa skladá z vankúša a perinky poskytuje príjemný spánok pre všetky bábiky. Vysokokvalitná výroba ponúka dlhotrvajúcu a trvanlivú hru. Drevená postieľka s perinou pre bábiky je ideálny doplnok k setu nábytku pre bábiky zo série Candy Chic.

Montessori/Essentiel Váhy/Balans pre deti od 3 rokov

Drevená balančná skladačka s návodmi. Zábava spočíva v tom, že deti ukladajú farebné kocky podľa priložených návodov. Musia to ale urobiť v správnom poradí tak, aby sa rampa príliš nenaklonila na jednu zo strán a aby sa nedotkla podložky. Deti tak môžu objavovať zákonitosti prevažovania, zistia čo je ťažšie a čo ľahšie, kedy sa nakloní balančná podložka doľava a kedy doprava. Môžu si len tak ukladať farebné kocky na balančnú podložku bez návodu. Je to skvelé cvičenie, ktoré zároveň baví a rozvíja manuálnu zručnosť, pozorovanie a znalosť farieb dieťaťa. Navyše učí trpezlivosti a priestorovému vnímaniu, čo je pre deti v tomto veku veľmi dôležité. Hračka obsahuje 5 obojstranných návodov, drevenú rampu a 16 farebných kociek.

Montessori/Essentiel Tangram pre deti od 2 rokov

Tangram je zaujímavá skladačka v pastelových farbách, ktorá upúta každého malého nezbedníka. Zabavte Vaše deti skladaním obrázkov z drevených dielikov podľa predlohy alebo podľa vlastnej fantázie. Ideálna hra na učenie sa farieb, tvarov a rozvíjanie priestorového videnia
Drevená detská hračka obsahuje 25 kartičiek s predlohami, 7 drevených dielikov a jeden drevený rámik na skladanie.

Spoločenské hry

Poznáte niečo krajšie ako tráviť čas všetci spoločne so svojimi deťmi? Lebo my teda nie! Spoločenské hry nikdy nevyjdú z módy a neexistuje lepšie strávený večer ako ten v rodinnom kruhu pri dobrej spoločenskej hre. Máme pre vás a vaše deti niekoľko tipov na najobľúbenejšie spoločenské hry, ktoré si určite zamilujete.

Pirátske lodičky magnetická hra pre deti od 5 rokov

Napnúť plachty…! Do boja…! Zahrajte sa na pirátov, a potopte lode svojho nepriateľa ako prvý!!! Pirátske bojové lode je skvelá hra, ktorá prinesie chvíle plné napätia a zábavy nie len pre tých najmenších, ale pre všetky generácie! Súčasťou hry sú 2 mriežky pre dve úrovne hry, 20
magnetických lodičiek a 2 zmazateľné perá.

Akrobat hra na rozvoj motoriky pre celú rodinu od 4 rokov

Spoločenská hra Akrobat Janod zaručuje zábavu pre celú rodinu! Podarí sa vám poskladať vežu z akrobatov tak, aby bola čo najvyššia? Vežu z podložiek a akrobatov môže postaviť každý hráč sám, alebo viacero hráčov buduje jednu spoločnú vežu. Rodinná spoločenská hra Akrobat je vhodná pre deti už od 5 rokov a zaručene zabaví aj vyššie vekové skupiny. Drevené figúrky je potrebné umiestniť na podložku tak, aby sa veža nezrútila. Je to ťažšie, ako si myslíte! Spoločenská hra pre deti Akrobat Janod je vhodná pre 2 – 8 hráčov. Hra trénuje zručnosť a logické myslenie. Hádžte kocky a strategicky umiestnite svojich akrobatov tak, aby ste vytvorili čo najvyššiu vežu. Prvá osoba, ktorá zrazí vežu, prehráva! Hra obsahuje 20 kartónových podložiek, 57 drevených farebných akrobatov a 3 farebné kocky.

Bingo hra na učenie farieb pre deti od 2 rokov

Ako naučiť dieťa rozoznávať farby? Ideálnym pomocníkom je hra pre deti Janod na spôsob Binga. Deti sa vďaka nej naučia základné farby a zároveň jednoduché herné pravidlá. Stanú sa tak vernými pomocníkmi v poznávaní farebného sveta okolo vás. Kto prvý vyplní svoju kartičku farbami, ktoré sú na nej? Užite si s drobcami zábavu pri známej hre Bingo od Janod. Hľadáte vhodnú hru na spoločenskú udalosť vašich detí? Pestrofarebná ilustrovaná hra deti zaujme svojím dizajnom a zároveň ich motivuje k poznávaniu. Detská spoločenská hra Bingo od Janod je náučná hra na rozoznávanie farieb určená pre 2 až 6 hráčov. Je vhodná pre deti už od 2 rokov. Balenie obsahuje 6 veľkých kartónových bingo kariet, 60 kartónových žetónov rôznych farieb a 1 vrecúško. Hra je zo série Hry na priraďovanie (Matching games).

Bláznivé paličky hra na spôsob mikáda pre deti od 3 rokov

Ako precvičiť farby a jemnú motoriku? Spomínate si na Mikádo? Hra pre deti na precvičenie farieb, zručnosti a prvých herných pravidiel. Hoďte kockou a vytiahnite paličku rovnakej farby tak, aby sa drevený disk nedotkol stola. Pravidlá hry sú jednoduché. Hru začína najmladší hráč, hráč hodí kockou a vezme si jednu paličku zodpovedajúcej farby, potom je na rade ďalší hráč. Ak hráč hodí kockou farbu, ale palička v zodpovedajúcej farbe už nie je v drevenom disku, hodí kockou ešte raz. A takto hráte až dovtedy, kým nespadne drevený kruh. Poslednému hráčovi, ktorému sa drevený disk dotkne stola (spadne z paličiek), ten prehráva hru.

Lekno strategická hra pre deti od 6 rokov

Hľadáte vhodnú hru na spoločenskú udalosť vašich detí? Spestrite hrací čas a navoďte atmosféru prírody u vás doma. Hra s motívmi lekna stimuluje detskú zručnosť a obratnosť. Umiestnite hraciu plochu na stojan, ktorý je nad drevenou plochou s motívmi lekna. Úlohou súťažiacich je rozmiestňovať malé drevené zvieratká tak, aby nespadli do rybníka, ale prežili a zostali na visiacej hracej ploche – lekno. Hru prehráva ten, kto spôsobí, že sa lekno prevrhne a zvieratká sa ocitnú v rybníku. Hra v deťoch povzbudzuje a rozvíja strategické myslenie a rozvíja ich zručnosť. Živými farbami hýriaca, zábavná detská spoločenská hra Lekno je vhodná pre deti od 6 rokov. V jednom balení nájdete dve hracie plochy a 42 herných drevených kúskov s pestrofarebnými motívmi. Hra je výborná zábava pre jednotlivcov, ale rovnako aj pre menej početné skupiny. Zabaví sa pri nej 2-6 detí, podporí svoju súťaživosť a rozvinie strategické plánovanie. Nie je to vhodný spôsob ako potešiť malých školákov?

Hádaj kto som hra na rozvoj logiky pre deti od 5 rokov

Detská strategická Hádaj kto som! je vhodná pre deti od 5 do 12 rokov, má motív zvieratiek, je v anglickom jazyku. Súčasťou balenia je 48 kartičiek, hracia plocha, podstavec, 48 odnímateľných nálepiek. Cieľ hry je vylučovacou metódou uhádnuť aké zvieratko má na kartičke protihráč. Hra je vhodná na rozvoj logiky a strategického plánovania, jemnej motoriky detí. K dispozícii sú 2 hracie úrovne: začiatočníci, pokročilí. Krabica slúži ako podstavec.

Krtkovia hra na rozvoj pozornosti pre deti od 3 rokov

Spoločenská hra pre deti Krtkovia Janod na rýchlosť a pozornosť je určená pre deti vo veku 3 – 6 rokov, pre 2 – 4 hráčov. Cieľom hry je naplniť svoj košík štyrmi druhmi zeleniny skôr ako ostatní spoluhráči. Buď prvý ale pozor musíš sa snažiť vyhnúť krtkom v záhrade! Spoločenská hra pre deti na rýchlosť a pozornosť. Hru je možné využiť v skoršom veku na učenie farieb (triedenie do množín podľa farby). Spoločenská hra Krtkovia Janod na zdokonalenie sústredenosti pre deti od 3 rokov.

X