Janod hračky

#06 Janod hračky pre deti – tipy na jún

Jednoduchosť, kvalita a nádherný dizajn sa spájajú v drevených hračkách Janod. História drevených hračiek siaha až do starovekého Grécka, kde deti za sebou s obľubou ťahali zvieratká na kolieskach. Drevené hračky sú nielen zábavným prostriedkom na trávenie času ale sú aj skvelou pomôckou na rozvoj motorických schopností.

Drevená stavebnica a skladačka Indiánsky totem pre deti od 3 rokov

Svojimi 12 totemovými vzormi a 52 kusmi masívneho dreva je táto vzdelávacia hračka ideálna na stimuláciu pozorovacích schopností vášho dieťaťa a rozvíjanie jeho zručností. Jednoducho umiestnite karty na drevenú základňu a postavte totem označený na kartičke, stohovaním drevených kusov správnym smerom a v správnom poradí. “Edutotem” pomôže vášmu dieťaťu naučiť sa tvary zábavnou formou.

Detský drevený fotoaparát so zvukom a svetlom pre deti od 1 roka

Detský drevený fotoaparát deti zaujme nielen svojim dizajnom, ale aj efektami. Má zvukové a svetelné efekty, vďaka čomu pripomína reálny fotoaparát, disponuje zvukom a svetlom. Malý fotograf sa do dreveného fotoaparátu zamiluje už na prvý pohľad, pretože má premyslené detaily a nadčasový dizajn.

Kreatívna sada Brmbolce pre deti od 3 rokov

Kreatívna sada Brmbolce Janod obsahuje všetko potrebné na výrobu 5 nádherných obrázkov – 5 kariet so samolepiacimi časťami, 210 vlnených farebných brmbolcov, 1 drevená špachtľa a lepidlo.


Kreatívna sada Farebný piesok s trblietkami Víly pre deti od 4 rokov

Kreatívna sada Víly obsahuje 2 tuby piesku z trblietok, ktorý sa nanáša na 3 predlohové karty. Pomocou priloženej špachtle sa pripravia samolepiace miesta na karte a nasypú sa na ne trblietky, ktoré krásne dekorujú obrázky. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.

Drevené chodítko a vozík na tlačenie Veselý pes s rolničkou pre deti od 1 roka

Pestrofarebné celodrevené chodítko a vozík zároveň, v prednej časti s hlavou psíka je skvelým pomocníkom pri prvých krokoch vášho dieťatka alebo dobre poslúži aj na prevezenie obľubených hračiek vášho dieťatka!
Celý vozík je vyrobený z dreva, kolieska sú pogumované a umožňujú tak hladkú a najmä tichú jazdu po akomkoľvek povrchu v domácnosti alebo vonku. Váha je v prednej časti vozíka, vďaka čomu sa Vaše dieťatko môže spoľahlivo a bezpečne oprieť o vozíček. Ako bonus navyše má psík v predu na obojku zvonček, ktorý pri jazde vydáva jemný “cinkavý” zvuk a tým vyčarí krásny úsmev na tvári nielen vášho dieťatka.

Drevený kočík pre bábiky Mademoiselle pre deti od 1 roka

Dreveným kočíkom sa deti približujú svetu dospelých, keď v ňom prevážajú svoje bábiky ako svoje deti a tým vlastne napodobňujú svojich rodičov – Role-play, rovnako si rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Drevený kočík pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa dedí z generácie na generáciu a zároveň je to skvelý doplnok do dievčenskej izby. Vaša malá princezná sa samozrejme môže vydať aj na prechádzku po okolí, zaručene s veľkou radosťou a hrdosťou.

Novinky roku 2020

Ako každý rok, aj v roku 2020 si pre vás značka Janod pripravila mnoho úžasných noviniek, ktoré postupne prichádzajú na náš trh. Ktorými sa môžete potešiť už v júni?

Hračka do vody mäkké puzzle Mapa sveta pre deti od 3 rokov

Mäkké penové puzzle Mapa sveta vhodné na hru na suchu aj vo vode pre deti od 3 rokov. Balenie obsahuje 28 dielikov puzzle. Dieliky puzzle plávajú na vode a prinesú mnoho zábavy pri kúpaní. Je možné poskladať ich na kachličkách alebo vani.

Drevená magnetická tabuľa obojstranná pre deti od 3 rokov

Obojstraná magnetická tabuľa, ktorá rastie s dieťaťom – má 4 drevené výškovo nastaviteľné nohy a magnetky veselých farieb! Tabuľa je obojstranná, čierna strana je na písanie a kreslenie kriedou a biela strana tabule je magnetická a vhodná na písanie a kreslenie fixkou. Po obidvoch stranách tabule je znázornená abeceda, na čiernej strane veľké písmená a z opačnej strany malé písmená. Na vrchu tabule je rolka papiera určená na maľovanie aj s vodovými farbami, v spodnej časti tabule je praktická polička na odkladanie všetkých písacích a maliarskych pomôcok.

Drevená magnetická tabuľa na stôl obojstranná pre deti od 3 rokov

Obojstraná magnetická tabuľa, ktorá je menších rozmerov a je tak vhodná do každej domácnosti. Tabuľa je obojstranná, čierna strana je na písanie a kreslenie kriedou a biela strana tabule je magnetická a vhodná na písanie a kreslenie fixkou. Tabuľa je odnímateľná a tak si ju dieťatko môže jednoducho položiť aj na kolená. Tabuľa sa dá zasunúť do stojana pre jednoduché pracovanie za stolom.

Vzdelávacie puzzle Ľudské telo pre deti od 5 rokov

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Ľudského tela – telo, orgány a kostra. Úžasne hravé poznávanie ľudského tela pre zvedavých školákov! Deti skladajú puzzle a učia sa zároveň jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Poskladať môžu TELO, KOSTRU a ORGÁNY. Tieto kartónové puzzle s 50-75-100 ks dielikmi a 4 kartami sústav ľudského organizmu očaria a zabavia nejedno malé dieťa. 50 ks puzzle TELO je obojstranné, z jednej strany je dievčatko a z druhej strany puzzle je chlapec. 100 ks puzzle kostry je jedinečné tým, že svieti v tme. Puzzle rozvíja logické myslenie, pozornosť, pamäť, predstavivosť, jemnú motoriku, a zároveň sa deti učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Kreatívna sada Korunky štrasové kamienky a nálepky pre deti od 5 rokov

S touto kreatívnou sadou vaše dieťa ozdobí pekné korunky malými, farebnými a trblietavými kamienkami. Táto aktivita je ideálna aj na narodeninovú oslavu – po dozdobení koruniek so svojimi priateľmi, sa detičky môžu obliecť do kostýmov a hrať sa s hotovými korunkami na princezné a princov.

Pečiatky

Hra s pečiatkami u detí rozvíja motorické zručnosti a predstavivosť. Táto pomôcka pre kreatívne hobby prinesie vašim deťom nielen zábavu, ale si pomocou nej zdokonalia aj svoju tvorivosť, kreativitu a koncentráciu.

Pečiatky Baby Farma pre deti od 1 roka

Veselé pečiatky so zeleným atramentom aj pre tie najmenšie detičky. Balenie obsahuje 5 penových pečiatok, s ktorými sa ľahko a veselo pracuje, s motívom Zvieratiek z farmy: prasiatko, ovečka, zajačik, sliepočka a hus.
Táto pomôcka pre kreatívne hobby prinesie vašim deťom nielen zábavu, ale si pomocou nej zdokonalia aj svoju zručnosť a tvorivosť.

Pečiatky Baby Príroda pre deti od 1 roka

Veselé pečiatky so žltým atramentom pre detičky od jedného roka. Balenie obsahuje 5 krásnych veľkých penových pečiatok s motívmi : slnko, mrak, dúha, hviezdička, mesiac. Táto pomôcka pre kreatívne hobby prinesie vašim deťom nielen zábavu, ale pomocou nej si zdokonalia aj svoju zručnosť a tvorivosť.

Pečiatky Princezné pre deti od 3 rokov

S týmito pečiatkami sa dievčatá skutočne zabavia! Okrem krásnych pečiatok zvieratiek v nich nájdu aj rôzne ženské postavy, ktoré sú rozdelené na tri časti, a práve vďaka tomu si deti vytvoria postavu podľa svojich predstáv. Môžu kombinovať tvár s rôznymi šatami, obmieňať to, baviť sa, využiť kreativitu a naplno svoju fantáziu. Balenie obsahuje 30 kusov penových pečiatok a jeden čierny atrament.

Pečiatky Bojovníci pre deti od 3 rokov

Pečiatky, s ktorými si deti vytvoria svoj vlastný príbeh plný bojovníkov, rytierov, drakov, mečov. V balení je až 30 kusov penových pečiatok – draci, meče a rytieri, ktorí sú rozdelení na tri časti, aby si deti mohli sami vyskladať postavičku podľa svojich predstáv. Vybrať si hlavu a oblečenie, pridať meč, k rytierovi draka. Pri hraní sa s pečiatkami sa u detí rozvíjajú motorické zručnosti a predstavivosť.

Pečiatky Jednorožec pre deti od 3 rokov

Obľubený motív jednorožcov v krásnych veselých penových pečiatkach s červeným atramentom poteší každé dievčatko od troch rokov. Až 15 kusov veselých pečiatok, 9 rôznych jednorožcov a iné – stromy, dúha, kvety, hrebeň, srdiečka, aby si deti mohli vytvoriť svoj vlastný príbeh na obrázku, vyfarbiť, či domaľovať. Hra s pečiatkami u detí rozvíja jemné motorické zručnosti a predstavivosť.

Pečiatky Dinosaury pre deti od 3 rokov

Veselé pečiatky so zeleným atramentom aj pre tie najmenšie detičky. Balenie obsahuje 5 penových pečiatok, s ktorými sa ľahko a veselo pracuje, s motívom Dinosaurov. Táto pomôcka pre kreatívne hobby prinesie Vašim deťom nielen zábavu, ale si pomocou nej zdokonalia aj svoju zručnosť a tvorivosť.

X