Janod hračky

#07 Janod hračky pre deti – tipy na júl

Janod je francúzska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie.
Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia.

Magnetická mapa sveta pre deti od 5 rokov

Vie vaše dieťa ukázať, kde ste boli minulý rok na dovolenke? Na ktorom póle žijú tučniaky? Kde sa nachádza Nórsko? Naučte sa so svojimi deťmi všetky zemepisné pojmy vďaka magnetickej mape sveta Janod. Mapa je vhodná pre deti od 5 rokov. Zaobstarajte svojmu dieťaťu veľkú mapu sveta s množstvom zaujímavých detailov a učte sa zemepis zábavnou formou.
Krásna mapa s jedinečným dizajnom obsahuje 92 drevených dielikov puzzle. Každý z nich reprezentuje región alebo krajinu, nesie názov hlavného mesta a obsahuje obrázok charakterizujúci dané miesto. Spoznajte významné stavby, pamiatky, zvieratá a rastliny z rôznych známych oblastí. Mapa je v anglickom jazyku. Je možné ju zavesiť na stenu, čím sa stáva skvelým doplnkom detskej izby.

Puzzle Škola baletu v kufríku 100 dielov pre deti od 5 rokov

Nádherné obrázkové puzzle pre dievčatá s motívom baletiek v baletnej škole 100 ks v praktickom kufríku. Puzzle sú z tvrdého kartónu. Milý obrázok v pekných dievčenských farbách poteší každú malú princeznú. Puzzle rozvíjajú logické myslenie, pozornosť, pamäť, predstavivosť, rozlišovanie farieb, tvarov a veľkosti.
Učia deti vnímať vzťah medzi časťami a celkom a sú užitočné pri rozvoji jemnej motoriky rúk. Puzzle obsahujú 100 ks dielikov, v kufríku sa nachádza aj plagát.

Kreslenie vo vani Veľryba s farbičkami pre deti od 3 rokov

Kreslenie vo vani Veľryba s farbičkami Janod zo série Bath Toys.
Staňte sa umelcom vo vašej kúpeľni. Hračka do vane, ktorá poteší všetky deti a podporí ich kreativitu aj pri kúpaní.
Balenie obsahuje veľrybu, držiak na farbičky do vane, 6 ks umývateľných pasteliek vhodných na vaňu i kachličky a handričku na stieranie. Pastelky sa dajú vysúvať a sú netoxické.

Obrázky s okrúhlymi nálepkami Jar Atelier Sada Midi pre deti od 3 rokov

Kreatívna sada Obrázky s okrúhlymi nálepkami Jar Janod Atelier Midi je originálna najmä krásnymi ilustráciami na čiernom pozadí! Každá karta obsahuje motívy a ilustrácie rôznych farieb a tvarov, do ktorých dieťatko nalepí priložené nálepky, aby dotvorilo pestrofarebné jarné obrázky.
Táto kreatívna sada obsahuje: 5 kariet na dozdobenie nalepovaním, 7 listov okrúhlych nálepiek (7 farieb a 3 rôzne veľkosti) a 1 brožúrku s obrázkovým návodom na tvorenie.

Kuchynský mixér pre deti od 3 rokov

Drevený kuchynský robot je krásna drevená hračka, ktorá je nevyhnutnou súčasťou každej detskej kuchynky.
V balení nájdete spolu s mixérom 6 úžasných doplnkov nevyhnutných na prípravu zákuskov a iných jedál: múka, vajíčko, miska, stierka a 3 drevené koláčiky. Vďaka týmto doplnkom sa vaši malí kuchári a kuchárky budú pri príprave zákuskov cítiť ako skutoční profesionáli. Detský kuchynský mixér má veľmi realistický dizajn. Prostredníctvom tejto nádhernej drevenej hračky sa rozvíja detská fantázia a predstavivosť, jemná motorika a deti sa približujú svetu dospelých. Kuchynský mixér pre deti s doplnkami je nadčasová drevená hračka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Odrážadlo Vespa ružové pre deti od 3 rokov

Hurá za ďalším dobrodružstvom na novom odrážadle! Drevené odrážadlo Vespa ružové Janod je krásna drevená hračka určená pre deti od 3 do 6 rokov. Krásny dizajn tohto balančného bicykla zaujme každého. Odrážadlo je skvelý medzistupeň pred jazdou na bicykli. Výška riadidiel bicykla je 51 cm, výška sedadla sa dá pohodlne nastaviť medzi 32-36,5 cm a jeho celková dĺžka je 77 cm. Nafukovacie kolesá zabezpečia pohodlnú jazdu na rôznorodých povrchoch. Drevené odrážadlo pre deti má ružové farebné prevedenie v retro štýle, ktoré je v súčasnosti veľmi atraktívne. V prednej časti nájdete imitáciu svetiel a otáčkometra a v zadnej časti tašku na suchý zips.

Odrážadlo Hroch pre najmenších od 1 roka

Krásne drevené odrážadlo pre najmenších Hroch Janod s vozíkom na hračky. Trendová hračka v tvare hrocha je ideálna pre rozvoj motorických schopností a rovnováhy vášho dieťaťa. Je to ideálny spoločník na nové objavy zo sedadla odrážadla alebo aj ako vozík na obľúbené hračky. Odrážadlo v oboch prípadoch pomôže deťom lepšie zvládnuť svoj postoj a zároveň im umožní preskúmať svet okolo seba. Dieťa sa naučí odrážať ale môže sa aj zahrať a voziť si svoju najobľúbenejšiu hračku so sebou na prechádzku. Zároveň je odrážadlo skvelou pomôckou, ktorá naučí vaše deti udržať rovnováhu, posilní nohy a v budúcnosti tak uľahčí učenie sa jazdy na bicykli.

Novinky roku 2020

Ako každý rok, aj v roku 2020 si pre vás značka Janod pripravila mnoho úžasných noviniek, ktoré postupne prichádzajú na náš trh. Ktorými sa môžete potešiť už v júli?

Magnetické postavičky Farma pre deti od 1,5 roka

Drevené magnetické postavičky Farma Janod sú skvelou magnetickou hračkou pre najmenšie detičky.
Farmárske zvieratká tvoria súpravu drevených hračiek s magnetom v žiarivých farbách. Sada 3 veselých zvieratiek z farmy, z ktorých každé zvieratko pozostáva z 3 magnetických dielikov. Táto úžasná drevená hračka umožní vašim deťom rozoberať, miešať a skladať jednotlivé zvieratá v rôznych kombináciách, zabavia sa pri nej dlhý čas. Hra zábavnou formou rozvíja schopnosť tvoriť asociácie, predstavivosť a jemnú motoriku. Okrem toho môžu objavovať a skúmať fungovanie magnetov. Celý set drevených hračiek obsahuje spolu 9 dielikov. Drevené figúrky pre deti sú nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Hračka je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Magnetické postavičky Domáce zvieratá pre deti od 1,5 roka

Drevené magnetické postavičky Domáce zvieratá Janod sú skvelou magnetickou hračkou pre najmenšie detičky.
Domáce zvieratká tvoria súpravu drevených hračiek s magnetom v žiarivých farbách. Sada 3 veselých zvieratiek z farmy, z ktorých každé zvieratko pozostáva z 3 magnetických dielikov. Táto úžasná drevená hračka umožní vašim deťom rozoberať, miešať a skladať jednotlivé zvieratá v rôznych kombináciách, zabavia sa pri nej dlhý čas. Hra zábavnou formou rozvíja schopnosť tvoriť asociácie, predstavivosť a jemnú motoriku. Okrem toho môžu objavovať a skúmať fungovanie magnetov. Celý set drevených hračiek obsahuje spolu 9 dielikov. Drevené figúrky pre deti sú nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Hračka je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Drevený slimák s xylofónom a bubnom zo série Pure pre deti od 1 roka

Drevená hračka na ťahanie Slimák s xylofónom a bubnom séria Pure je skvelá hračka 2v1.
Potešte svoje ratolesti ťahacou hračkou a hudobným nástrojom zároveň, ktorú si určite okamžite zamilujú! Očarujúci pastelový drevený xylofón a bubon je skvelým darčekom pre malých hudobníkov. Začínajúci muzikanti môžu dať do hudby svoje srdce a najmä voziť svoj nástroj všade so sebou. Xylofón má 4 gumené kolieska, ktoré zabezpečujú pohodlnú jazdu na každom povrchu. Jeho súčasťou sú aj 2 drevené paličky, ktoré majú svoje miesto na uskladnenie. Hudba napomáha vývoju vášho dieťatka a podporuje rozvoj fantázie.

Drevená ťahacia hračka korytnačka dúha pre deti od 1 roka

Drevená hračka na ťahanie a nastokávanie Dúha zo série Sweet Cocoon.
Krásna drevená korytnačka na ťahanie, vhodná aj na prechádzky v jemných, pastelových farbách. Korytnačka je navrhnutá na rozvoj motorických schopností Vášho dieťaťa. Drevené dieliky farebnej dúhy motivujú detičky k učeniu a spoznávaniu farieb, rozvíjajú koordináciu oko ruka, obratnosť a motoriku. Ťahacia korytnačka obsahuje 6 drevených farebných dielikov dúhy.

Vzdelávacie puzzle

Na záver sme si nechali TOP produkt podľa nášho názoru. Vzdelávacie puzzle deti nielen zabavia, ale aj mnoho nového naučia. Okrem samotných dielikov puzzle, sú súčasťou balenia aj 3D figúrky, ktoré by deti po poskladaní obrázku mali skúsiť umiestniť na správne miesto.

Vzdelávacie puzzle Zaujímavosti sveta 350 ks pre deti od 7 rokov

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Zaujímavosti sveta. Tieto kartónové puzzle s 350 ks dielikmi a 50 ks figúriek kuriozít z celého sveta určite očaria a zabavia nejedno malé dieťa.
Súčasťou balenia je aj plagát, ktorý sa môže použiť ako šablóna. Puzzle rozvíja logické myslenie, pozornosť, pamäť, predstavivosť, jemnú motoriku, a zároveň sa deti učia vnímať vzťah medzi časťami a celkom.

Vzdelávacie puzzle Vesmír a slnečná sústava 100 ks pre deti od 6 rokov

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Vesmír. Tieto kartónové puzzle so 100 ks dielikmi určite očaria a zabavia nejedno malé dieťa.
Súčasťou balenia je aj plagát, ktorý sa môže použiť ako šablóna.

Vzdelávacie puzzle Ohrozené zvieratká 200 ks pre deti od 6 rokov

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Ohrozené zvieratká. Tieto kartónové puzzle s 200 ks dielikmi a 50 ks figúriek ohrozených zvieratiek určite očaria a zabavia nejedno malé dieťa.
Súčasťou balenia je aj plagát, ktorý sa môže použiť ako šablóna.

Vzdelávacie puzzle Dinosaury 200 ks pre deti od 6 rokov

Nádherné vzdelávacie puzzle s motívom Zaujímavosti sveta. Tieto kartónové puzzle s 200 ks dielikmi a 50 ks figúriek dinosaurov určite očaria a zabavia nejedno malé dieťa.
Súčasťou balenia je aj plagát, ktorý sa môže použiť ako šablóna.

X