Janod hračky

Drevená kuchynka Janod – ktorá rovnako poteší dievčatá aj chlapcov

Drevená kuchynka je práve ten darček, ktorý zabaví na dlhé roky rovnako ako dievčatá tak aj chlapcov a najmä prinesie k Vám domov mnoho zábavy a radosti. Vstúpte do sveta prekrásnych pestrofarebných drevených kuchyniek francúzskeho výrobcu Janod! Ani v tomto prípade francúzsky dizajn a funkčnosť nezaostáva a tak sa každé malé dieťa môže stať veľkým francúzskym šéfkuchárom vo svojej dokonalej kuchyni. Drevené kuchynky Janod sú nadčasové a kvalitne spracované, takže vydržia vo Vašej rodine naozaj dlho a je možné, že toto bude práve tá hračka, ktorá sa bude dediť z generácie na generáciu.

Drevená kuchynka My Style Janod

Drevená kuchynka My Style Janod v prírodných farbách s nadčasovým dizajnom a otočnými gombíkmi, je vyrobená v kombinácii farieb bielej a prírodnej. Tieto prírodné farby si môže každá malý veľký šéfkuchár dotvoriť podľa vlastnej fantázie, s priloženým nálepkami v dvoch dizajnoch. Súčasťou kuchynky sú dve poličky na odkladanie potravín, vešiak na varešky, drez, varná doska, rúra, otváracia skrinka a dva otočné gombíky, ktoré vydávajú rapkajúci zvuk. Drevená kuchynka je skvelým doplnkom do každej detskej izbičky. Malí šéfkuchári môžu variť večeru na varnej doske, piecť koláčik v rúre, odkladať riady do drezu alebo vstavanej skrinky a učiť sa tak ako udržiavať si poriadok.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 50 cm
Rozmer: 55 x 30 x 87 cm
Materiál: drevo

Drevená kuchynka Candy Chic Janod

Ružová drevená kuchynka Candy Chic Janod je skvelá kuchynka s otočnými gombíkmi, ktoré vydávajú rapkajúci zvuk a nadčasovým dizajnom, je vyrobená v kombinácii trblietavých farieb zlatej a ružovej. Drevená kuchynka Candy je vyrobená z dreva, súčasťou kuchynky je 6 doplnkov, vešiak na zavesenie kuchynského náradia, kovová lyžica,hrniec s pokrievkou a 3ks potravín v kartónovom obale (pomarančový džús, kakao, cukor). Drevená kuchynka má tiež vstavanú poličku na odkladanie potravín, rúru, mikrovlnú rúru, otváraciu skrinku, 3 gombíky so zvukovými efektmi, drez z nehrdzavejúcej ocele a hodiny.
Kuchynka má varnú dosku s LED diódami a zvukovým efektom: raz stlačte červené tlačidlá, aby sa rozsvietili krúžky varných panelov, keď druhýkrát stlačíte zaznieva zvuk varenia vody. Zvukové a varné krúžky sa automaticky vypnú po 30 sekundách alebo tretím stlačením červených tlačidiel.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 50 cm
Rozmer: 55 x 30 x 87 cm
Materiál: drevo

Drevená kuchynka Happy Day Janod

Kuchynka Happy Day Janod svojimi veselými farbami rozžiari každú detskú izbičku. Kuchynka nemusí byť len ružová a v tejto veselej žlto – zelenej kombinácii sa bude mimoriadne dobre variť a malým šéfkuchárom, nielen šéfkuchárkam. Súčasťou kuchynky je mikrovlná rúra, varná doska, drez a rúra na pečenie, rovnako v kuchynke je aj polička na korenie a potraviny, hodiny, vešiak na varešky a otváracia skrinka v spodnej časti. Varná doska po zapnutí svieti ako skutočná a vydáva zvuky ako pri varení vriacej vody, ako v naozajstnej kuchyni. Kuchári, ktorý to s varením myslia naozaj vážne, tak si v drevenej kuchynke nájdu aj sitko na cestoviny, hrniec, obracačka, chňapka a v papierových škatuľkách sú zabalené cestoviny, hrášok a mlieko.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 50 cm
Rozmer: 55 x 30 x 87 cm
Materiál: drevo

Veľká drevená kuchynka Maxi Macaron Janod

Pre náročných šéfkuchárov máme úžasnú veľkú drevenú kuchynku Maxi Macaron Janod v ružovej farbe s chladničkou a mrazničkou. Súčasťou tejto veľkej kuchynky je až 15 doplnkov: chňapka, hrnce, naberačky, obracačky, volské oko a potraviny zabalené do škatuliek. Malá kuchárka si ich môže uskladniť do poličky, skrinky alebo dokonca odložiť do chladničky alebo mrazničky. Na vrchu mrazničky je čierna tabuľa, na ktorú sa dá napísať najobľúbenejší recept alebo dnešné menu. Varná doska po zapnutí svieti ako skutočná a vydáva zvuky ako pri varení vriacej vody, ako v naozajstnej kuchyni. Kuchynka sa určite stane najkrajším doplnkom vo detskej izbe Vášho dieťatka a s radosťou v nej budú variť aj ďalšie generácie nádejných kuchárov.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 57 cm
Rozmer: 100 x 33 x 99,5 cm
Materiál: drevo

Veľká drevená kuchynka Maxi Lagoon Janod

Drevená kuchynka Maxi Lagoon Janod v krásnej modrej farbe je vyrobená z dreva a súčasťou kuchynky sú: kuchynské náradie na zavesenie, panvica s pokrievkou, sitko na cestoviny, rukavica, drevené volské oko a kartónové potraviny: kakao, cukor, pomarančový džús, cestoviny, syr, mlieko a ryža. Rovnako ako skutočná kuchyňa pre dospelých má táto kuchynka varnú dosku vybavenú LED diódami a zvukovým efektom, tzn. raz stlačíte červené tlačidlá, aby sa rozsvietili krúžky varných dosiek, potom druhýkrát, aby ste počuli varenie vody a tretím stlačením červených tlačidiel sa zvuky aj varné krúžky vypnú, ak by ste zabudli, tak nemajte obavy, automaticky sa vypnú po 30 sekundách. Drevená kuchynka má tiež rúru, mikrovlnú rúru, skrinku a chladničku s magnetickými dverami, 3 drevené gombíky so zvukovým rapkajúcim efektom, umývadlo z nehrdzavejúcej ocele, hodiny a tabuľu na kreslenie kriedou.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 57 cm
Rozmer: 100 x 33 x 99,5 cm
Materiál: drevo

Drevená kuchynka Macaron Janod

Ružovo – biela drevená kuchynka Macaron Janod v nadčasovom dizajne má všetko, čo potrebuje malý kuchár: varnú dosku, hodiny, rúru na pečenie, otočné gombíky aj drez, v ktorom dieťa po sebe umyje všetky riady. Súčasťou príslušenstva kuchynky je aj hrniec, naberačka, obracačka, cukor a hrášok v kartónových škatuľkách, ktoré si môže dieťatko odložiť na dve poličky alebo do zatváracej skrinky. Kuchynka má množstvo zaujímavých funkcií, vrátane otočných gombíkov s rapkajúcim zvukom a zároveň v izbičke nezaberie veľa miesta.

Vhodné pre deti: od 3 – 8 rokov
Výška pracovnej dosky: 50 cm
Rozmer: 53 x 30 x 78 cm
Materiál: drevo

Drevená kuchynka Janod je úžasná interaktívna hra a hračka zároveň, pri ktorej sa deti zabavia dlhé hodiny a zároveň si počas hry precvičia motoriku, logické myslenie, fantáziu a hlavne teda získajú predstavu o povinnostiach mamičky a otecka. Ak budete mať doma kuchynku, deti sa naučia veľa nového o chode celej domácnosti. Deti musia vedieť nakúpiť tie správne potraviny k vareniu, pomenovať ich, správne ich upratať do skriniek, chladničky alebo mrazničky, navariť niečo chutné na večeru pre celú rodinu, prestrieť stôl a nakoniec aj všetky “špinavé” riady umyť a upratať na svoje miesto.
Veríme, že si z našich šiestich krásnych drevených kuchyniek Janod vyberiete pre Vás a Vaše detičky tú pravú.

X