Janod hračky

Francúzsky šarm a nadčasovosť drevených hračiek Janod

Ak máte radi tradície a prírodné motívy, drevené hračky Janod si okamžité získajú miesto vo vašom srdci. Hračky Janod v sebe ukrývajú jedinečnú dušu, dávku nostalgie a nádych prírody. Predstavujú trvácnosť, bezpečnosť a tradíciu, vďaka ktorej si môžete spolu s vašimi drobcami zaspomínať na svoje detské časy.

Francúzsky výrobca hračiek Janod sa na trhu objavuje už viac ako 40 rokov a dlhodobo sa udržiava na popredných priečkach v popularite a kvalite svojich výrobkov. Cieľom spoločnosti Janod je prinavrátiť ľudí späť k tradíciám. Drevené hračky Janod pomáhajú najmenším v rozvoji motorických schopností a podporujú ich v duševnom rozvoji. Pomáhajú im prehlbovať vedomosti, rozvíjať kreativitu, sociálne zručnosti a dokonca aj hudobné schopnosti.

Novinky v ponuke drevených hračiek Janod
Novinky 2018 už v ponuke!

Spojenie tradície a moderného dizajnu

Janod nie je len o hračkách. Je o vytvorení úzkych väzieb medzi deťmi a ich obľúbenými predmetmi na hranie. Hračky Janod pomáhajú deťom získať nové zručnosti, objaviť svoje talenty a predovšetkým rozvíjať záľuby. Zdieľať spoločné momenty pri hre s tými, ktorých milujeme, ešte nikdy nebolo také príjemné.

Čaro drevenej hračky spočíva v tom, že je jednoduchá. Avšak práve to umožňuje, aby si dieťa samo zvolilo spôsob, akým sa bude s ňou hrať. Čím je hračka jednoduchšia, tým dlhšie sa s ňou dokáže zabaviť. Janod prináša hračky s moderným dizajnom, ktoré zaujmú deti aj dnes, avšak ich funkcia zostáva aj naďalej nezmenená. Hračky Janod si vďaka nádhernému vyhotoveniu získali už mnohé dizajnérske ocenenia.

Pre bábätká aj väčšie deti

Janod pri tvorbe svojich hračiek myslí aj na najmenšie deti. Sú to práve ich drevené kocky a stavebnice, puzzle alebo drevené figúrky, ktoré už od útleho detstva pomáhajú rozvíjať detskú jemnú motoriku. Ich hračky sú navyše veľmi pevné, takže ich malé deti nedokážu rozlámať alebo prehltnúť.

Pre staršie deti sú drevené hračky Janod skvelé na rozvoj svojich sociálnych zručností a kreativity. Pre Janod je kľúčové, aby každý moment detskej hry bol nielen zábavný, ale aj užitočný. Hrou s hračkami Janod sa neustále učia niečo nové. Deti radi napodobňujú dospelých, aj preto

ich určite poteší drevená kuchynka alebo hra v novom drevenom obchodíku. Deti sa hrou učia a nadobúdajú nové schopnosti bez toho, aby si to uvedomovali. S hračkami Janod si vytvárajú svoje vlastné príbehy a dobrodružstvá.

Drevené skladačky sú skvelou hračkou na rozvoj detskej jemnej motoriky a kreativity.

Prečo deťom kupovať drevené hračky?

Drevené hračky v sebe ukrývajú množstvo výhod. Deti ich milujú aj napriek tomu, že nemajú toľko tlačidiel a funkcií. Drevené hračky Janod si získavajú srdcia detí aj rodičov už celé desaťročia práve vďaka svojej jednoduchosti a krásnemu dizajnu. Ich materiál, odolnosť a dizajn sú nadčasové.

Drevené hračky vždy budú atraktívne pre deti i rodičov. Vďaka kvalitnému spracovaniu sa stávajú rodinným klenotom, ktorý sa môže dediť z generácie na generáciu. Nejde o žiaden módny výstrelok. Ako bonus si môžete byť istí, že ak si dieťa pri hre s takouto hračkou zvolí drsnejšie metódy, ich trvácnosť je zaručená a nerozbijú sa pri prvom dopade na zem.

X