Janod hračky

Drevené kuchynky

Želanie každého rodiča je, aby si jeho dieťa slobodne utváralo svoj detský svet. Svet plný fantázie a dobrodružstva, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je aj napodobňovanie reálneho sveta. Deti vnímajú svojich rodičov ako veľký vzor a napodobňovanie reálnych činností je jednou z najdôležitejších foriem detských hier. Spomeňte si na svoje detstvo, kedy ste sa s obľubou hrali na mamičky a oteckov, sestričky a doktorov, mačičky a psíkov. Aj vaše deti chcú spoznať svet, v ktorom vyrastajú!

Výberom vhodnej hračky podporíte fantáziu detí. Výsledkom je jedinečná hra, v ktorej deti voľne kombinujú prvky svojho fantazijného sveta a reálneho sveta.

Ráčte vstúpiť do kuchyne

Túto vetu nie je často počuť z úst mamičky. Vyvoláva v nás trochu pocit neistoty a obavy zo zranenia. Hra na kuchárku však presne napodobňuje každodennú prácu mamičky a práve preto je detská kuchynka snom každého dievčatka aj chlapčeka.
Francúzska značka Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe drevených hračiek. Nie je tomu inak ani pri drevených kuchynkách – kvalitné a veľmi dobre premyslené. Navyše sa pýši nadčasovým dizajnom. Malí kuchári sa ocitnú v ozajstnej kuchyni, ktorá má všetko, čo správna kuchynka musí mať!

Janod ponúka niekoľko typov drevených kuchyniek, najobľúbenejší je variant ružová alebo zeleno-žltá.

Detská kuchynka – Maxi

Nádherne prepracovaná kuchynka Maxi má všetko potrebné a dostatok priestoru pre tvorivú hru. Malí kuchári si ju okamžite zamilujú pre jej pastelové odtiene ružovej, bielej a šedej. V modernej kuchynke samozrejme nechýba drez, varná doska, rúra a ďalšie vybavenie. Nechajte deti uplatniť svoju fantáziu a rozvíjať ju! Stanú sa z nich kuchári, kuchárky alebo mamičky, ktoré pripravia pohostenie pre celú rodinu i kamarátov.

 

Veľká drevená kuchynka – Happy Day

Francúzsky dizajn drevené kuchynky Happy Day je poznať na každom detaile. Celkovo pôsobí veľmi nadčasovo. Veselé farby sa deťom určite zapáčia a ponúknu veľa podnetov pre rôznorodé hranie. Kuchynka je vybavená mikrovlnou rúrou, varnou doskou, drezom a rúrou. Varná doska svieti a vydáva zvuky ako v naozajstnej kuchynke, takže hra je pre dieťa veľmi realistická, a pritom bezpečná. Každý malý kuchár či kuchárka si túto kuchynku veľmi rýchlo zamiluje!

Kuchynky Janod sa stanú vďaka svojmu dizajnu pýchou každej detskej izbičky!

 

X