Janod hračky

Najkrajšie drevené hračky pre dievčatá

Nie je žiadnym tajomstvom, že pri hre sa deti najradšej bavia napodobňovaním aktivít dospelých. Okrem toho, že pri tom využívajú svoju bohatú fantáziu, je to aj skvelá príprava na reálny svet a často prezrádza, k akým aktivitám majú vaši drobci najbližšie.

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie hračky pre dievčatá, ktoré zaujmú svojím dizajnom a sú zároveň skvelým spoločníkom pri objavovaní sveta dospelých. Vďaka jedinečnému dizajnu francúzskeho výrobcu Janod sa z hračiek môžu tešiť deti aj po ďalšie generácie. Kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn sa postará o to, aby hračky vydržali celé roky.

Krásna a udržateľná kuchynka

Máte doma malú princeznú, ktorá rada pomáha v kuchyni? Podporte jej detskú kreativitu vlastnou drevenou kuchynkou s jedinečným dizajnom. Ak sa vám nepáčia plastové kuchynky, ktoré zbytočne zaťažujú našu planétu, drevená kuchynka je skvelou udržateľnou alternatívou.

Francúzsky výrobca Janod si potrpí nielen na kvalitu, ale najmä na dizajn svojich drevených hračiek. Kuchynky Janod sú vyrobené z dreva a tvoria krásny doplnok do detskej izbičky. Vďaka príslušenstvu a funkciám sa kuchynka môže zmeniť aj na cukráreň, alebo stánok s občerstvením. To všetko je na fantázii vašich drobcov. A ktovie, možno sa vám raz odvďačia aj raňajkami do postele!

Drevený kočík pre každú starostlivú pestúnku

Starať sa o zvieratko, plyšovú hračku alebo celú škôlku s bábikami,v tom si rozumejú asi všetky dievčatá. Je úplne prirodzené, že napodobňujú mamičky a chcú byť malými pestúnkami. Doprajte vašej princeznej ružový drevený kočík Janod, vďaka ktorému prevetrá všetky bábiky alebo iné hračky. Značka Janod sa aj v tomto prípade postará o to, aby kočík vyzeral krásne, dokonca aj keď práve odpočíva v izbičke.

Prostredníctvom dreveného kočíka sa deti približujú svetu dospelých a tiež si rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Drevený kočík pre deti je nadčasová hračka a skvelý doplnok do dievčenskej izby.

Janod výber hračky pre dievčatá
Vybrali sme pre vás tie najkrajšie hračky pre dievčatá.

 

Milovníčka príbehov a domácej pohody

Každej malej režisérke denno-denných príbehov bábik určite ulahodíte, ak jej zaobstaráte adekvátnu scénu! Drevený poschodový domček Janod pre bábiky so zariadením a doplnkami premení každý príbeh na jedinečný a ozajstný. Veď aj bábiky si zaslúžia útulný a krásny domov. A spomínali sme, ako krásne vyzerá zo všetkých strán?

Drevený poschodový domček Janod
Drevený poschodový domček Janod je vhodný pre deti už od 3 rokov.

Drevené hračky Janod si získavajú srdcia detí aj rodičov už celé desaťročia práve vďaka svojej jednoduchosti a krásnemu dizajnu. Vďaka kvalitnému spracovaniu a materiálom môžu vaše deti tešiť aj po ďalšie generácie. Čo hovoríte na naše tipy? Pozrite si všetky krásne hračky pre dievčatá.

X