Janod hračky

Naše hračky

Hrávali ste sa v detstve s drevenými hračkami? Doprajte radosť z hry aj vašim deťom. Drevené hračky v sebe skrývajú jedinečné čaro a vďaka odolnosti materiálu sa dedia z generácie na generáciu. Hračky francúzskej značky Janod majú unikátny nadčasový dizajn, ktorý ocenia dospelí i deti .

Kedysi bolo najlepšou hračkou na svete autíčko na špagátiku alebo drevený hojdací koník. Postupom času na na tieto hračky začalo zabúdať. Francúzsky výrobca hračiek Janod sa usiluje prinavrátiť čaro drevených hračiek, ktoré sú v našich končinách považované za tradíciu. Drevené hračky prežili mnohé generácie a opäť sa vracajú do módy.

Jednoduchosť, kvalita a nádherný dizajn sa spájajú v drevených hračkách Janod. História drevených hračiek siaha až do starovekého Grécka, kde deti za sebou s obľubou ťahali zvieratká na kolieskach. Drevené hračky sú nielen zábavným prostriedkom na trávenie času, sú aj skvelou pomôckou na rozvoj motorických schopností.

Drevené chodítko pre deti

Batoľa až predškolák

Hra je základom pre budovanie jazykových a motorických schopností dieťaťa. Už od ranného veku je preto dôležité stimulovať jeho vizuálne vnemy. Umožnite mu objavovať a budovať jeho schopnosti ako napríklad uchopenie, dotyk, pozorovanie, počúvanie a pocit. Janod vytvoril drevené hračky pre deti od 12 mesiacov, ako skladacie pyramídy, drevené hojdacie koníky, chodítka a vozíky na tlačenie, drevené kocky a obrázkové kocky, ktoré sú farebné a bohaté na vlastnosti a tvary.

Hry na profesie

Deti stále napodobňujú to, čo vidia vo svojom okolí. To je dôvod, prečo milujú imitovať denné aktivity mamičky či otecka. Zabávajú sa varením, hudbou či inými kreatívnymi činnosťami. V portfóliu produktov Janod nájdete jedinečné hračky, ako sú drevené kuchynky, drevený obchod, domček pre bábiky, hudobné nástroje a iné hračky navrhnuté pre radosť vašich najmenších. Hrou na profesie si deti rozvíjajú motorické schopnosti, jazykové zručnosti a predstavivosť.

Drevené kuchynky Janod pre deti

Puzzle a hry

Detské puzzle pomáhajú deťom rozvíjať ich sústredenosť, obratnosť a koordináciu od najrannejšieho veku. Obrázky puzzle ponúkajú záhady na vyriešenie pre malých i veľkých. Každý rodič sa poteší, keď vidí progres svojho drobca, ktorý sa dennodenne zlepšuje pri riešení náročných úloh. V ponuke Janod nájdete širokú škálu puzzle od 2 do 12 rokov. Janod ponúka drevené vkladacie puzzle, puzzle pre najmenších či klasické puzzle pre deti.

Tabule a stoly

Značka Janod myslela aj na malých školákov a kreatívcov. Deti určite potešia fantastické drevené lavice a tabule s prepracovanými detailmi. Sortiment obsahuje aj unikátne doplnky, ktoré sa hodia do každej detskej izby. Tabule a lavice sa prispôsobujú veku dieťaťa.

Hračky Janod podporujú individualitu a rozvoj detí každého veku.

Vyberte si hračky Janod u nás

X