Janod hračky

Tipy na vianočné darčeky pre detiVšetky deti si na Vianoce zaslúžia nájsť pod stromčekom vysnívaný darček. Pripravte sa, toto je návod na dokonalý vianočný darček! Čo prinesie Vašim deťom tento rok Ježiško? Ak hľadáte dokonalý darček pre svoje dieťa, inšpirujte sa naším výberom. Vybrali sme pre Vás najobľúbenejšie vianočné darčeky podľa veku.

Milý Ježiško…

Neviete, čo by Vaše dieťa chcelo, alebo je toho toľko, že strácate prehľad?
List Ježiškovi je najlepší spôsob, ako zistiť, po čom vaše dieťa tajne túži. Ak dieťatko trochu neskromne zapíše plný papier darčekov, usmernite ho a dohodnite sa trebárs na presnom počte želaní. Pri menších deťoch nechajte nakresliť alebo vystrihnúť z časopisov alebo katalógov darčeky, ktoré potešia deti, ktoré ešte nevedia písať.
Kde nakupovať?

Kde nakupovať?

Na nákup vianočných darčekov si doprajte dostatok času. Hlavne žiaden stres! Ak obľubujete chodenie po obchodoch, vychutnávajte si vianočnú atmosféru a nezabudnite sa zastaviť na vianočný punč. Veď Vianoce sú len raz v roku! Nákup si však nenechajte na poslednú chvíľu, inak sa môže stať, že tie najpopulárnejšie hračky alebo knihy budú pred Vianocami vypredané. Neviete nájsť najnovší model auta a garáže alebo ten istý domček pre bábiky, ktorý vaša dcérka zbadala pred pár mesiacmi v hračkárstve a sníva o ňom? Obráťte sa na eshopy, na ktorých sa nakupuje naozaj pohodlne. Môžete využiť vyhľadávanie podľa rôznych kategórií, populárnosti hračiek, pohlavia alebo veku dieťaťa. Tak nájdete tie najlepšie hračky pre najmenších, hračky pre dievčatá, hračky pre chlapcov, najpredávanejšie hračky  Keď večer celý dom stíchne, uvarte si teplý čajík, zabaľte sa do deky a užite si nákupy online. My vám prinášame prehľad obľúbených vianočných darčekov podľa veku s tipmi na kvalitné hračky.

Darček pre bábätko

Bábätká si ešte neuvedomujú význam slova darček a preto obdarovanie bábätka na Vianoce je skôr symbolickým aktom. Bábätko potrebuje cítiť hlavne prítomnosť svojich rodičov, teplo a bezpečie v náručí svojej maminky. Chvíle, kedy sa oboznamuje s prostredím, učí sa vnímať predmety okolo seba, mu môžete spríjemniť, mäkkučkým mojkáčikom, drobnými hrkálkami, motorickými a rytmickými hudobnými hračkami alebo hrazdou, na ktorej môže skúmať jednotlivé predmety.


Detská hrkálka a hryzátko pre bábätká Medvedík Baby Pop Janod drevo silkón 0-10 mes

Darček pre deti od 1-2 rokov

Ak váš drobec má 1 rok, tak dobre viete, že neustále džavotá, robí prvé krôčiky a je čoraz ťažšie ustrážiť ho. Či už ste mama, otec, babka alebo teta – každý chce nájsť ten najkrajší vianočný darček pre najmilšieho člena rodiny. Dôležité je vedieť je, že hračka musí byť farebná, zábavná a nesmie obsahovať malé čiastočky. Hračka musí byť vyrobená z bezpečných, zdravotne neškodných materiálov a v neposlednom rade hračka by mala podporovať vývin dieťaťa.


Multifunkčné chodítko pre deti a najmenších Mačka Janod s rôznymi aktivitami od 1 roka http://hracky-janod.sk/produkt/multifunkcne-choditko-pre-deti-a-najmensich-macka-janod-s-roznymi-aktivitami-od-1-roka/

Darček pre deti od 2-3 rokov

Aký darček sa hodí pre dvojročné až trojročné dieťa? Máme pre vás najlepšie tipy, ako nájsť múdru hračku, pri ktorej sa dieťa nielen zabaví, ale ktorá zároveň pomôže k zdravému vývinu dieťaťa. Čo nevidieť začne dieťa navštevovať škôlku a práve teraz je najvhodnejší čas precvičovať denne jemnú motoriku. Takto staré dieťatko začína mať záujem aj o farby a zisťuje, že farbami sa vedia mnohé predmety aj pomenovať. Môžete mu pomôcť ich začať rozlišovať veľmi milými a jednoduchými hrami. Pomocou drevenej vkladačky sa dieťatko učí o rôznych tvaroch a farbách, prostredníctvom nej sa rozvíja jemná detská motorika a tiež koncentrácia, pretože dieťatko sa musí pri hre sústrediť. Dvojročné dieťa už vie samo chodiť. Náramne sa poteší odrážadlu, pri ktorom sa vonku do sýtosti vyšantí. Motorické zručnosti dieťaťa však môžeme posilniť aj obyčajnou menšou loptou, s ktorou sa dieťa učí presne hádzať či kopať do väčšej diaľky. Každé dieťa najradšej napodobňuje dospelých, preto je hra na profesie skvelý darček aj pre najmenšie deti. Dvojročné dieťa tak určite poteší napríklad detský obchod, ku každému dievčatku patrí neodmysliteľne drevená kuchynka a pre chlapcov kutilov máme drevenú dielňu aj s náradím.


Veľká drevená kuchynka Happy Day žltá zelená Janod s príslušenstvom
http://hracky-janod.sk/produkt/drevena-kuchynka-happy-day-janod/

Darček pre deti od 3-6 rokov

Trojročné dieťa začalo práve navštevovať škôlku, kde spoznáva nových kamarátov a dennodenne sa učí nové veci, zažíva nové situácie. Na podporu jemnej motoriky či logického myslenia sú vhodné rôzne hlavolamy, pexeso, skladačky, farebné puzzle alebo prevliekačky. Trojročné deti už naplno vnímajú svete okolo seba a ich obľúbenými hrami sa stávajú hry na profesie. Drevený obchodík, domček pre bábiky, drevená kuchynka alebo dielnička, tým zaručene splníme sen každému škôlkarovi. Chlapcov, prirodzene, vždy potešia drevené autíčka, vláčik aj rôzne garáže. Dievčatá potešia rôzne kreatívne sady na rozvoj kreativity.


Drevený elektronický klavír pre deti s reálnym zvukom Confetti Janod s pesničkami od 3 rok
http://hracky-janod.sk/produkt/dreveny-klavir-pre-deti-velky-confetti-grand-piano-janod-od-3-8-rokov/

Darček pre deti od 6 rokov

Hľadáte hračky pre deti od 6 rokov? U nás nájdete kvalitné hračky vyrobené z bezpečných materiálov a v krásnych farebných prevedeniach. Vekové obdobie od 6 rokov označujeme ako školské obdobie – mladší školský vek, v tomto veku dieťa nastupuje do školy a postupne mu začínajú pribúdať nové povinnosti: čítanie, písanie, počítanie a podobne. Ale aj v tomto veku deti obľubujú hry a hranie sa s hračkami. Keďže sa deti začínajú v škole učiť prvé písmená a číslice, ddporúčame  hračky, skladačky, stavebnice a spoločenské hry, ktoré sú zamerané na logické myslenie, matematiku, priestorové videnie. Deti sa rovnako zaujímajú aj o športové aktivity preto nezabúdajte na doplnky k bicyklom, kolobežkám odporúčame dokúpiť najmä bezpečnostné prilby, fľaše na vodu, zvonček alebo trúbku na bicykel.


Magnetická skladačka Ľudské telo svaly kostra orgány Bodymagnet Janod od 7 rokov
http://hracky-janod.sk/produkt/bodymagnet-janod/

Darčeky s pridanou hodnotou

Hľadáte hračku, ktoré Vášmu dieťaťu rozžiari očká a pri ktorej vydrží dlhšie ako 5 minút? Drevené hračky a montessori hračky sú kvalitné, nadčasové hračky, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Drevené hračky patria medzi najkrajšie a nadčasové hračky pre deti, ktoré vo Vašej rodine ostanú po celé generácie. U nás nájdete kvalitné drevené hračky vyrobené z tých najlepších materiálov, v rôznorodých farbách a tvaroch, ktoré si zamiluje každé dieťa.


Drevený domček pre bábiky Barbie Happy Day Janod 12 ks nábytku
http://hracky-janod.sk/produkt/dreveny-domcek-pre-babiky-barbie-happy-day-janod-12-ks-nabytku/
X