Janod hračky

Veľkoobchod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek najmä vďaka svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnom dizajne. Pod vizuál hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov, vďaka čomu je ich vzhľad nadčasový. Hlavnou myšlienkou značky je prinášať deťom hračky, ktoré sú zábavné a zároveň edukatívne tak, aby podporovali detskú kreativitu.

Sme výhradným distribútorom Janod

Je nám cťou spolupracovať so značkou Janod a prinášať tak prostredníctvom týchto dizajnových hračiek radosť deťom na Slovensku a v Čechách. V rámci distribúcie spolupracujeme s rôznymi obchodnými partnermi. Pokiaľ máte záujem o hračky Janod, pošlite nám žiadosť prostredníctvom formulára. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktný formulár
Tel: +421 903 549 549
E-mail: kontakt@playatelier.eu

V portfóliu značky nájdete pestrofarebné hračky s originálnym dizajnom a dotykom francúzskeho šarmu pre deti od 12 mesiacov do 9 rokov. Drevené hračky Janod stavajú na klasickom dizajne, no zároveň dbajú na vysokú kvalitu materiálov, nadčasovosť a zábavu. Sú to jednoducho hračky, po ktorých siahne dieťa s radosťou znova a znova každý deň. Drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivovosť a snívať. Vytvárať si nové príbehy a tvoriť trvalé spomienky na detstvo.

Kvalita a bezpečnosť

Pri balení hračiek Janod sa dbá na každý detail. Množstvo balení sa dá použiť ako súčasť hry napríklad pri sérii magnetické knihy. Materiál zvolený pri výrobe pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva s ohľadom na ekológiu a ochranu biodiverzity a obnoviteľných zdrojov. Pri výrobe hračiek Janod sa používajú nové a nové materiály spolu s drevom, s cieľom stimulovať detskú hmatovú zmyslovosť. Vďaka odolnosti hračiek vydržia celé generácie. Hračky Janod spĺňajú prísne francúzske a európske kritériá bezpečnosti a sú držiteľom certifikátu CE. Dlhoročne hračky Janod vyhrávajú dizajnérske súťaže po celom svete.

ZAREGISTROVAŤ SA AKO B2B PARTNER

X